Příběh

Nechte se i Vy obklopit tímto krásným materiálem, ve kterém se skloubí současnost s minulostí.

Moje jméno je Tomáš Kohoutek a jsem zakladatelem nové značky Kohoutek Old Wood Design. Po pětileté zkušenosti v mateřské firmě Tomáš Kohoutek - Práce se dřevem, se specializací na zakázkovou výrobu nábytku, se naše výroba začala zabývat zpracováním starého dřeva. Po úspěšných realizacích restaurací a interiérů jsme tomuto druhu výroby absolutně propadli a začali jsme se tomuto stylu naplno věnovat.

Naším posláním je dávat starému dřevu nový život a to s vysokou preciznosti zpracování. Jsme zastánci používání starých poctivých postupů a zpracování, za pomoci moderních strojů, Myslím, že více než slova, řeknou v tomto případě fotky a po jejich zhlédnutí se do "old woodu" také zamilujete.

Staré dřevo je čistě přírodní materiál, na kterém je vidět zub času. Staré dřevo je v dnešní době díky své nenapodobitelné struktuře a barvě velmi vyhledávaný materiál nejen v zahraničí ale i u nás. Jeho možnosti využití jsou velice široké, jak v interiérech tak exteriérech. Pokud jste i Vy našli zalíbení v tomto originálním přírodním materiálu, jsme tu pro Vás.

View projects implemented by our company
Design and implement a project

Do you think about how it feels to live surrounded by natural materials? Leave us a message with your ideas for a new interior or furniture and we will contact you. Our unique pieces come to life in a modern design with its roots in history and will survive numerous generations.


You can expect extraordinary, high-quality and precise work from us, including perfect surface treatment using top quality products, and an individual approach. We will be glad to give you advice and come up with the best solution for you.Offer for collaborating companies.

If you are a designer or an architect and you are impressed by our work, do not hesitate to contact us.