Interiéry

Interiéry ze starého dřeva

Naše firma se zabývá především návrhy a výrobou celých interiérů ze starého a masivního dřeva do restaurací, kaváren, kanceláří a domovů. Máme cit pro kombinování dřeva s historií. Naší předností je umění rozmístit prvky ze starého dřeva, tak aby vynikl jeho přirozený rustikální vzhled. Ať už se jedná o obložení jednotlivých stěn nebo vsunutí jedinečných kusů nábytku do interiéru. Interiéry s prvky starého dřeva nadchnou svou originalitou, surovostí a poctivostí.

Dřevěné interiéry

Interiéry z masivního dřeva

Preciznost a kvalitní zpracování přenášíme i do zdánlivě „nového“ masivního dřeva našich tuzemských i zahraničních dřevin. Z masivního dřeva pro Vás vyrobíme vše. Ať už se jedná o podlahy, schody, dveře, kuchyň a jiný nábytek.

Masivní dřevěné interiéry

Interiéry na míru

Jde nám o tom, aby každý interiér, který projde našima rukama, byl jedinečný, do detailu promyšlený. Záleží nám na funkčnosti interiéru ne pouze na jeho vzhledu. Do každého interiéru dáváme kus z nás. Pro každý interiér pečlivě vybíráme to nejvhodnější dřevo, jak z tuzemska tak zahraničí. Zda si přejete interiér, který nadchne svou osobitostí, luxusností a při tom se v něm chcete cítit velmi příjemně, uděláte dobře když se na nás obrátíte.

Interiéry na míru
Prohlédněte si naše realizace
Navrhnout a zrealizovat projekt

Přemýšlíte, jaké to je bydlet obklopeni přírodními materiály? Zanechte nám zprávu s Vaší představou o novém interiéru či nábytku a my Vás budeme kontaktovat. Naše jedinečné kousky příchází k životu v moderním designu s kořeny v historii, které přežijí po mnoho generací.


Můžete od nás očekávat vyjímečnost, kvalitu a preciznost, precizně odvedenou práci, perfektní povrchovou úpravu za použití nejkvalitnějších přípravků, individuální přístup. Rádi Vám se vším poradíme a vymyslíme pro Vás nejlepší řešení.Nabídka pro spolupracující firmy

Pokud jste designér/ka či architekt/ka a zaujala Vás naše práce, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.