Příběh

Nechte se i Vy obklopit tímto krásným materiálem, ve kterém se skloubí současnost s minulostí.

Moje jméno je Tomáš Kohoutek a jsem zakladatelem nové značky Kohoutek Old Wood Design. Po pětileté zkušenosti v mateřské firmě Tomáš Kohoutek - Práce se dřevem, se specializací na zakázkovou výrobu nábytku, se naše výroba začala zabývat zpracováním starého dřeva. Po úspěšných realizacích restaurací a interiérů jsme tomuto druhu výroby absolutně propadli a začali jsme se tomuto stylu naplno věnovat.

Naším posláním je dávat starému dřevu nový život a to s vysokou preciznosti zpracování. Jsme zastánci používání starých poctivých postupů a zpracování, za pomoci moderních strojů, Myslím, že více než slova, řeknou v tomto případě fotky a po jejich zhlédnutí se do "old woodu" také zamilujete.

Staré dřevo je čistě přírodní materiál, na kterém je vidět zub času. Staré dřevo je v dnešní době díky své nenapodobitelné struktuře a barvě velmi vyhledávaný materiál nejen v zahraničí ale i u nás. Jeho možnosti využití jsou velice široké, jak v interiérech tak exteriérech. Pokud jste i Vy našli zalíbení v tomto originálním přírodním materiálu, jsme tu pro Vás.

Prohlédněte si naše realizace
Navrhnout a zrealizovat projekt

Přemýšlíte, jaké to je bydlet obklopeni přírodními materiály? Zanechte nám zprávu s Vaší představou o novém interiéru či nábytku a my Vás budeme kontaktovat. Naše jedinečné kousky příchází k životu v moderním designu s kořeny v historii, které přežijí po mnoho generací.


Můžete od nás očekávat vyjímečnost, kvalitu a preciznost, precizně odvedenou práci, perfektní povrchovou úpravu za použití nejkvalitnějších přípravků, individuální přístup. Rádi Vám se vším poradíme a vymyslíme pro Vás nejlepší řešení.Nabídka pro spolupracující firmy

Pokud jste designér/ka či architekt/ka a zaujala Vás naše práce, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.