Obklady

Dřevěné obklady

Nechte obložit jednu stěnu Vaší ložnice, kavárny, restaurace, pracovny starým dřevem.... Nebudete litovat. Pro obklad stěn používáme staré dřevo různých patin dle požadovaného odstínu a struktury. Obklady stěn mohou být vyrobeny z palubek stejné šířky, velice oblíbené jsou však také obklady z palubek rozdílné šířky.

Dřevěné obklady

Obklady ze starého dřeva

Obklady ze starého dřeva vyrábíme nejčastěji dvou nebo čtyřstranně opracované. Kombinace obkladu starého dřeva s moderními prvky jsou naprosto jedinečné. Například stěna obývacího pokoje obložená starým dřevem v kontrastu ploché obrazovky vypadá perfektně. Další výhodou, kterou má obklad ze starého dřeva, je jeho izolační vlastnost. Obklad ze starého dřeva dokáže také snižovat hlučnost. Obkladem ze starého dřeva vdechnete interiéru nový život.

Obklady ze starého dřeva
Prohlédněte si naše realizace
Navrhnout a zrealizovat projekt

Přemýšlíte, jaké to je bydlet obklopeni přírodními materiály? Zanechte nám zprávu s Vaší představou o novém interiéru či nábytku a my Vás budeme kontaktovat. Naše jedinečné kousky příchází k životu v moderním designu s kořeny v historii, které přežijí po mnoho generací.


Můžete od nás očekávat vyjímečnost, kvalitu a preciznost, precizně odvedenou práci, perfektní povrchovou úpravu za použití nejkvalitnějších přípravků, individuální přístup. Rádi Vám se vším poradíme a vymyslíme pro Vás nejlepší řešení.Nabídka pro spolupracující firmy

Pokud jste designér/ka či architekt/ka a zaujala Vás naše práce, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.