Podlahy

Dřevěné podlahy ze starého dřeva

V naší dílně firmy Old Wood Design, která se nachází ve městě Pardubice, vyrábíme také podlahy ze starého dřeva, které dodají interiéru Vaší kavárny, restaurace, kanceláře nebo Vašeho domova nenapodobitelný vzhled. Podlaha za starého dřeva Vás doslova dostane, zejména jejím neopakovatelným vzhledem a také tím pocitem, když se po ní budete procházet. Je to víc než podlaha, je to kus historie, skloubení designu s praktičností a jedinečností.

Dřevěné podlahy

Masivní dřevěné podlahy

Podlahy vyrábíme v různých silách, šířkách a délkách, které se dají variabilně kombinovat. Veškeré podlahy jsme schopni různě dobarvovat podle přání zákazníka. Podlahy napouštíme nejkvalitnějšími přírodními oleji, které dokonale podtrhnou jejich konečnou vizuální stránku.

Masivní dřevěné podlahy
Prohlédněte si naše realizace
Navrhnout a zrealizovat projekt

Přemýšlíte, jaké to je bydlet obklopeni přírodními materiály? Zanechte nám zprávu s Vaší představou o novém interiéru či nábytku a my Vás budeme kontaktovat. Naše jedinečné kousky příchází k životu v moderním designu s kořeny v historii, které přežijí po mnoho generací.


Můžete od nás očekávat vyjímečnost, kvalitu a preciznost, precizně odvedenou práci, perfektní povrchovou úpravu za použití nejkvalitnějších přípravků, individuální přístup. Rádi Vám se vším poradíme a vymyslíme pro Vás nejlepší řešení.Nabídka pro spolupracující firmy

Pokud jste designér/ka či architekt/ka a zaujala Vás naše práce, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.