Nábytek

Dřevěný nábytek

Značka Old Wood Design je zárukou originálního precizního nábytku, který má svůj osobitý duch. Dřevo, ze kterého je nábytek vyrobený, má dlouhou historii a ta se do nábytku promítá. Nábytek ze starého dřeva nadchne svou surovostí a neotřelým designem. Stůl, lavice nebo skříň či rám obrazu ze starého dřeva vynikají svou poctivostí, precizností a nadčasovostí. Každým kusem nábytku vdechujeme starému dřevu nový život. Co kus, to originál.

Dřevěný nábytek

Masivní dřevěný nábytek

Jsme připraveni pro Vás vyrobit stolové desky, komody a další kusy nábytku z masivního dřeva, na které si jen vzpomenete, do Vaší kavárny, restaurace, kanceláře či domova. Nábytek z masivního dřeva vykouzlí jedinečný interiér s mimořádnou atmosférou.

Masivní dřevěný nábytek
Prohlédněte si naše realizace
Navrhnout a zrealizovat projekt

Přemýšlíte, jaké to je bydlet obklopeni přírodními materiály? Zanechte nám zprávu s Vaší představou o novém interiéru či nábytku a my Vás budeme kontaktovat. Naše jedinečné kousky příchází k životu v moderním designu s kořeny v historii, které přežijí po mnoho generací.


Můžete od nás očekávat vyjímečnost, kvalitu a preciznost, precizně odvedenou práci, perfektní povrchovou úpravu za použití nejkvalitnějších přípravků, individuální přístup. Rádi Vám se vším poradíme a vymyslíme pro Vás nejlepší řešení.Nabídka pro spolupracující firmy

Pokud jste designér/ka či architekt/ka a zaujala Vás naše práce, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.